Termín od: 22. 11. 2024
Termín do: 25. 2. 2024
Čas: 9:30 - 17:30 (9:00–17:00)
Místo: Ostrava/ Online ZOOM (mikrofon + kamera)
Max. počet účastníků: 12
Základní cena: 28000 Kč
Akreditace: DVPP č.j. MSMT-781/2023-1-182 (prezenční i webinář)
80 vyuč. hodin

80 hod. Naučíte se aplikovat koučink ve své práci (manažerské, poradenské, ve výchově či vzdělávání) za využití „na řešení zaměřeného“ koučování jednotlivců i skupiny/týmu.

Cíle

80 hod. koučovací výcvik je zaměřen na poznání základů koučinku, metodiky koučinku, struktury rozhovorů a řady konstruktivních koučovacích technik z oblasti výkonového, systemického (psychologického) a Ericksonovského – NLP (transformačního) koučinku. Naučíte se aplikovat koučink ve své práci (manažerské, poradenské, ve výchově či vzdělávání) za využití „na řešení zaměřeného“ koučování jednotlivců i skupiny.

Obsah kurzu

Podrobný obsah, vše o 80 hod. výcviku i konkrétní termíny zde.

Cílová skupina

Kariéroví poradci, pedagogové, ředitelé škol, sociální pracovníci, HR, manažeři, lektoři, psychologové a další vedoucí a pomáhající profesionálové vč. studentů daných oborů.

Reference

„Pokud bych měla jedním slovem zhodnotit výcvik, kterým jsem prošla, bylo by to určitě slovo výborný. Koučovací výcvik je velmi kvalitním nástrojem pro maximální zdokonalení komunikačních dovedností a rozvoji kompetencí řešit problém. I kdybych se už nikdy nevěnovala koučování jako takovému, stoprocentně velkou část získaných dovedností použiji a používám ve své práci v pozici vedoucího pracovníka. Tento komunikační nástroj je k nezaplacení a já velmi děkuji celému týmu za čas, který nám věnoval a chuť díky níž nás z pozice nezasvěceného člověka posunul na pozici kouče. Ovšem dovednosti nejsou zadarmo, tudíž jenom neustálý trénink a sebereflexe povedou k dalšímu zdokonalení. Děkuji! Věra“, zástupce ředitele ZŠ Krnov