Termín: 26. 3. 2024
Čas: 9:00–16:00
Místo: Ostrava, Dvorní 756/9
Max. počet účastníků: 12
Základní cena: 3000 Kč
Zvýhodněná cena: 2500 Kč

Zlevněná cena pro studenty - samoplátce 2 500 Kč (do poznámky uveďte student a školu). Zlevněná cena platí pro první řádné studium SŠ, VŠ max do věku 26 let. Slevu je možné uplatnit po odeslání elektronického výpisu potvrzení o studiu.

Zlevněná cena 2 500 Kč pro účastníky výcvikového kurzu "INTECO - integrativní kouč" (do poznámky uveďte účastník INTECA).

Sleva na každý třetí absolvovaný kurz za obdobní daného školního roku (září - červen) a to ve výši 500 Kč na třetí absolvovaný kurz (do poznámky uveďte třetí kurz).

Akreditace: v rámci DVPP MSMT- 27547/2021-1-940 (prezenční
8 Vyuč. hodin

Jak v nepříjemných situacích zažívat vnitřní klid místo stresu? Odnesete si praktický „kufřík“ úlevových technik a naučíte se s těmito technikami pracovat.

Cíle

Dnešní náročná doba přináší mnoho stresu a nepříjemných situací jak v pracovním prostředí, tak v osobní sféře. V kurzu se seznámíte s technikami inspirovanými koučování a NLP, které jsou efektivní a užitečné tam, kde se potřebujeme naučit v nepříjemných situacích zažívat vnitřní klid místo stresu.
Během osmihodinového kurzu získají účastníci teoretické znalosti potřebné pro pochopení fungování sebekoučování. Rozsáhlá praktická část je pak věnována účinným technikám, které mohou účastníci prakticky využívat v každodenních situacích v práci či jinde – technice Kotvení, Neutralizace negativní kotvy, Práci se submodalitami a technice Platforma dokonalosti. Účastníci si osvojené vědomosti a dovednosti budou moci prakticky vyzkoušet a upevnit. Odnesou si praktický „kufřík“ úlevových technik a naučí se s těmito technikami pracovat. V průběhu kurzu budou účastníci motivováni ke zvědomování, v jakých situacích mohou získané vědomosti a dovednosti využívat.

  • Chcete se umět cítit dobře a sebejistě v situacích, kdy obvykle zažíváte trému?
  • Chcete si umět vyvolat pozitivní emoce ve chvílích, kdy je potřebujete?
  • Vytáčejí vás vždycky ty samé věci, ty samé situace nebo ti samí lidé a chcete se toho zbavit?
  • Hodily by se vám nové techniky, jak pracovat s trémou a negativními emocemi, do koučovacího kufříku?

Obsah kurzu

Srdečně zveme na workshop, kde:

  • dozvíte se, jak fungují principy koučinku a NLP a jak je můžete efektivně využívat v praxi
  • naučíte se kotvit pozitivní emoce a stavy, které si můžete kdykoli jednoduše vyvolat
  • zbavíte se negativní kotvy – t.j. opakujících se negativních pocitů spojených s určitými věcmi, situacemi či lidmi
  • vytvoříte si svůj „dokonalý stav“, který vám pomůže v náročných situacích udržet nadhled a klid
  • natrénujete si, jak zvládat trému a negativní pocity ve stresující situacích
  • všechny techniky, které se naučíte a nacvičíte, můžete využívat pro jakékoli další situace v budoucnu jednak pro sebe a také jako koučové pro své klienty

 

Tento workshop bude velmi praktický a prožitkový, budeme při nácviku technik spolu pracovat v prostoru a s tělem, proto tento workshop proběhne pouze na živo v prostorách Školy manažerského rozvoje s.r.o. v Ostravě. 

Workshopem vás provede Mgr. Hana Kaniová, koučka s absolvovanými výcviky INTECO – Integrativní kouč, NLP Practitioner, NLP Master, Gestalt Essence a Gestalt Creative.

Cílová skupina

pracovníci ve školství, zdravotnictví, studenti VŠ, lektoři, kouči, zaměstnanci sociálních služeb

 

Možnost objednání semináře pro skupinu pouze prezenční forma (max. 12 – 15 osob): cena dohodou v Moravskoslezském, Olomouckém kraji, Zlínském kraji a Jihomoravském kraji – ve větší vzdálenosti bude kalkulována doprava a čas lektora stráveného na cestě individuálně. Máme k dispozici vlastní učebnu ulice Dvorní 9, Ostrava-Poruba.

Chcete se přihlásit na kurz?