Vážení přátelé, kolegyně, kolegové,

rok se s rokem sešel, jsme všichni o rok moudřejší a zkušenější. Jaký byl ten Váš? Pro užitečné bilancování roku minulého a funkční plánování toho nového jsme pro Vás připravili článek:

Náš rok by vystihovalo slovo NOVOST. V červnu 2021 jsme ukončili činnosti z.s. CETERAS – Centrum terapeutických služeb a od té doby jsme tvořili nový koncept, který si Vám nyní dovolujeme představit.

Logickým rozcestníkem se stal web PhDr. Sylvie Navarové, majitelky a jednatelky společnosti, kde najdete mnoho článků z oblasti psychoterapie a koučování prezentovaných na konferencích. Dále zde najdete rozhovory pro Českou televizi a další média na různá psychologická témata.

K dispozici jsou zde nové koučovací a psychoterapeutické karty OBRAZY MÉHO ŽIVOTA ideální pro zapojení podvědomí klienta při reflexi života/situace/sebe sama a práci s vizí do budoucna. Karty HODNOTY A ŠKÁLY, karty „dva v jednom“ – jedna strana nabízí seznam důležitých hodnot a kvalit, druhá různé typy škál pro práci s klienty v prostoru. A také nové karty 5S „RIASEC“ SURIKATY – karty pro sebepoznání, seberozvoj, podporu sebevědomí, sebedůvěry a sebejistoty, které jsou v tisku a k dispozici budou již v lednu.

Tento web je také rozcestníkem pro prezentaci poskytovaných služeb a vzdělávacích aktivit. Rozvojové programy pro pomáhající profesionály nově hledejte na webu Centra psychologických služeb. Zájemcům o kurzy koučinku a kariérového poradenství je i nadále určen web Školy manažerského rozvoje, která v oblasti vzdělávání působí již 26 let.

Do nového roku jsme připravili řadu nových kurzů. Třeba i Vás něco zaujme a setkáme se u nás v Ostravě či on-line. Což je další novinka roku 2021 – kombinovaná forma vedení kurzů. Již z předchozího roku máme připraveny podklady pro interaktivní výuku jak v prezenční, tak díky covidu, i v on-line podobě, takže zkombinovat tyto formy již nebylo, za využití nové videokonferenční techniky, tak náročné. NOVINKY pro rok 2022:

·        Mindfulness postupy v práci s dětmi

·        Mindfulness postupy v práci s teenegery

·        Koučování teenegerů

·        Práce s agresivními projevy u dětí a dospělých

·        NLP techniky pro sebepéči I. a II.

·        Smysluplné třídnické hodiny

·        Jak podnikat s radostí a lehkostí – mentoringový program pro začínající OSVČ pomáhající profesionály, ad.

A tím to nekončí – připravujeme další nové kousky v naší nabídce (např. Krizová intervence III. se zaměřením na práci s dětmi, Smysluplná inkluze dětí s PAS, Suicidum a sebepoškozování, Vztahy, …), takže sledujte náš web, kde najdete souhrn všech vypsaných kurzů, které budeme postupně doplňovat zde.

Od ledna také rozšiřujeme náš psychoterapeutický tým o novou posilu v Ostravě. K PhDr. Sylvii Navarové, psycholožce, psychoterapeutce a hypnoterapeutce, se připojí Mgr. Iva Kuzníková, Ph.D., psychoterapeutka a hypnoterapeutka, které se věnuje zdravotně-sociálnímu poradenství v Centrum provázení ve FN Ostrava, více Náš tým.

Přejeme hodně spokojenosti a příjemných úspěchů v novém roce a těšíme se na setkání s Vámi!

Sylvie Navarová a kolektiv

Sledujte nás také na sociálních sítích:

https://www.facebook.com/skolamanazerskehorozvoje

https://www.facebook.com/cepsys

https://www.linkedin.com/in/sylvie-navarov%C3%A1-99375452/

https://www.instagram.com/centrum_psychologickych_sluzeb/

https://www.instagram.com/skola_manazerskeho_rozvoje/