Ceník psychologických služeb

Psychoterapie, psychologické poradenstvíhypnóza, koučink

PhDr. Sylvie Navarová: 1500,- Kč/sezení (50 min.) Programy podpory duševního zdraví zdravotních pojišťoven 111, 205, 207, 211, 213 přispívají svým pojištěncům na psychoterapeutickou péči u Sylvie Navarové
Psychologické poradenství pro firmy: 2000,- Kč/sezení (50 min.) + náklady na čas na cestu a cestovné

Ostatní terapeuti a kouči: 1000,- Kč/sezení (50 min.)
Mgr. Iva Kuzníková, Ph.D.
Mgr. Kristýna Vavrousová 
Mgr. Lucie Bocková
Supervize a mentoring


3000,- Kč / sezení (50 min.) – skupinová u nás v Ostravě či on-line nebo + náklady na čas na cestu a cestovné
2000,- Kč  / sezení (50 min.) – individuální u nás v Ostravě či on-line)

1500,- Kč/hod. pro absolventy INTECO, KPK, KVK a pro účastníky psychoterapeutických a supervizních výcviků, např. HERMÉS Group MUDr. Františka Matušky apod.
Kariérové poradenství 2000,- Kč / sezení (50 min. vč. on-line testování)

Platební podmínky konzultací:

Termín bude závazně rezervován až po připsání platby na účet zaslaný v potvrzujícím e-mailu.

Storno podmínky: zrušení 24 hodin předem a více je zdarma, zrušení 24 a méně hodin před sezením je poplatek 100%.

Chcete-li darovat sezení svým blízkým, nabízíme možnost zakoupení Dárkových kupónu v částce, kterou si řeknete.

Platební podmínky kurzů:

Po odeslání objednávky kurzu obdržíte informační e-mail s pokyny k platbě kurzovného. Úhrada je podmínkou závazné rezervace místa v kurzu. Po připsaní platby na účet organizátora odešleme potvrzení o platbě.

S případnými dotazy týkajícími se plateb za kurzy a jejich fakturace se prosím obracejte na adresu alena.sulerova@smrov.cz (např. organizace požadující vystavení tzv. proforma faktur pro rezarvační úhradu,…)

Slevy pro studenty samoplátce – platí pro první řádné studium SŠ, VŠ max do věku 26 let. Slevu je možné uplatnit po odeslání elektronického výpisu potvrzení o studiu.

V případě nabídky kombinované formy realizace kurzů proběhne prezenční forma v případě nadpolovičních většiny, min. 5 a více zájemců preferujícícho tuto formu. V opačném případě on-line.

O realizaci kurzu v daném termínu rozhodujeme ve vazbě na obsazenosti kurzu (přijaté platby), nejpozději 14 – 21 dní předem (dle požadavků lektora). Současně Vám zašleme podrobnější informace ke kurzu (případně info s dobropisem a vratku platby). Rovněž Vás budeme u kombinované nabídky informovat o formě vzdělávání .

Zrušení účasti s vystavením dobropisu a navrácením zaplacené částky je možné nejpozději 21 a více dnů před zahájením kurzu.

Účast na školení lze také po dohodě bezplatně odložit nebo převést na někoho jiného. Finanční vztahy mezi původním a náhradním účastníkem řeší výhradně původní účastník.

Manipulační poplatek za mimořádné platby je 100 Kč (např. při vrácení peněz).

Realizátorem kurzů je Škola manažerského rozvoje s.r.o., Dvorní 756/9, 708 00 Ostrava, IČ 64611876, neplátce DPH. Kontaktní osoba Ing. Alena Šuleřová, alena.sulerova@smrov.cz, tel. 602 544 391.

Děkujeme.