Termín: 10. 10. 2024
Čas: 9:00 - 16:00
Místo: Ostrava, Dvorní 756/9
Max. počet účastníků: 12
Základní cena: 3000 Kč
Zvýhodněná cena: 2500 Kč

Zlevněná cena pro studenty - samoplátce 2 500 Kč (do poznámky uveďte student a školu). Zlevněná cena platí pro první řádné studium SŠ, VŠ max do věku 26 let. Slevu je možné uplatnit po odeslání elektronického výpisu potvrzení o studiu.

Zlevněná cena 2 500 Kč pro účastníky výcvikového kurzu "INTECO - integrativní kouč" (do poznámky uveďte účastník INTECA).

Sleva pro samoplátce na každý třetí absolvovaný kurz za obdobní daného školního roku (září - červen) a to ve výši 500 Kč na třetí absolvovaný kurz (do poznámky uveďte třetí kurz).

Kultura firmy – jaká je ta vaše? Co funguje a jak to posilovat? Co nefunguje a co s tím?
Uvědomíte si, jak to máte u vás a připravíte si vlastní strategie rozvoje firemní kultury.

Cíle

Ať už pracujeme ve státní sféře nebo se věnujeme soukromému businessu, kultura je všude přítomná. Vaše firma či organizace se odlišuje od druhé svou originalitou a přitažlivostí nejen pro lidi uvnitř firmy, ale i pro ty, kteří nejsou vaší součástí. Kultura organizace je významnou konkurenční výhodou. Už staří latiníci věděli, že „cultura“ je to, co je třeba pěstovat.

 

Cílem kurzu je uvědomit si, jaká je kultura vaší organizace, jak na ni lze nahlížet různýma očima. Dozvíte se, jak posilovat, co vaší kultuře prospívá. Neméně důležité je umět včas rozeznat, co vaší kultuře škodí, a naučit se s tím ve svém prostředí lépe pracovat.

Formou interaktivního workshopu si můžete připravit svou vlastní strategii, jak kulturu vaší organizace posílit a udržet na dobré úrovni a umět ji dále rozvíjet.

Obsah kurzu

Pokud nevíte, kam za kulturou, přijďte načerpat inspiraci jak na to, aby se vašim zaměstnancům u vás líbilo, aby se o vás vědělo, abyste vaši kulturu posílili a uměli si ji dlouhodobě udržet na vysoké úrovni.

Na kurzu se budeme zabývat tím:

  • co je to kultura firmy a jaká je ta vaše
  • co funguje a jak to posilovat
  • co nefunguje a co s tím
  • přípravou vlastní strategie rozvoje firemní kultury
    Každá organizace si svá specifika musí střežit, chránit, opečovávat, dále rozvíjet a předávat dalším generacím, aby zůstala udržitelná.

Cílová skupina

Majitelé firem, vedoucí pracovníci jak z businessu, tak ze státní správy. Vhodné pro manažery a vedoucí pracovníky na různých stupních řízení, pro HR komunitu: personalisty, business partnery, generalisty, dále pro pracovníky ve školství: ředitele škol, pedagogy, vychovatele, sociální pracovníky, obchodníky a marketéry, kouče, mentory a další zájemce.

Možnost objednání semináře pro skupinu (max. 12 – 15 osob): cena dohodou v rámci České republiky (příp. i Slovenské republiky). Máme k dispozici vlastní učebnu ulice Dvorní 9, Ostrava-Poruba. Možnost objednání i on-line kurzu.

Chcete se přihlásit na kurz?